Nasze busy na zdjęciach

dobrze wiedzieć przed najmem, jakie busy mamy w ofercie

Jest nam niezmiernie miło za przesłanie filmu z naszym busem w jednej z głównych ról. Polecamy się Waszej pamięci i zachęcamy do zrobienia kilku zdjęć, czy nakręceniu krótkiego klipu i przesłanie nam ich, abyśmy mogli je zamieścić na naszej stronie i zaprezentować miejsca, jakie odwiedziły z Wami. Życzymy przyjemniej podróży i udanych kadrów.

Wypożyczalnia busów - Impuls BUS, to:

pełne wsparcie przy realizacji najmu, doradztwo, pomoc i opieka podczas użytkowania naszych samochodów. Gwarancja spokojnego podróżowania sprawnym technicznie samochodem z aktualnymi badaniami, przeglądami technicznymi i serwisem. Ubezpieczenie, by w razie konieczności wymagane wsparcie było dostępne i co najważniejsze, na czas.Zobacz nasz aktualny [cennik] i skorzystaj z proponowanych, sezonowych [promocji].

Nasze busy sąwygodneekonomiczneprzestronnedla Ciebie

Zobacz również

Przejrzyste warunki najmu

Wypożyczalnia busów w Oświęcimiu
Nasza firma Impuls BUS zajmuje się od wielu lat wypożyczaniem busów. Proponujemy wynajem nowoczesnych, komfortowych i wygodnych samochodów zarówno dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Siedzibę mamy w Oświęcimiu, ale nasze samochody, jeżdżą po drogach całej Europy.